Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

enlightened

Vážení klienti,

pokud  řešíte prodej či koupi nemovitosti, rád bych Vám touto cestou nabídl pomoc při řešení Vašeho úmyslu prodat či koupit nemovitost a to formou komplexního realitního servisu. Představuji Vám  naši mladou, dynamicky se rozvíjející realitní společnost ALOHA Team, úspěšně fungující na principu realitní sítě. Společnost ALOHA Team je tvořena převážně profesionály z realitní branže a vznikla jako komplexní řešení rychlého, spolehlivého a pružného pokrytí potřeb klientů realitním servisem v České Republice, Slovensku,  a v dohledné době i v zahraničí ...

Co vše Vám můžeme nabídnout ?

 

enlightened

1. Stačí  nám znát pouze Vaše přání ve formě přesného zadání s pevným cílem a pravidly a poté jen vyčkat na pozitivní výsledek naší práce

 

S realitami obchoduje  mnoho lidí, pokud se ale obchodu s realitami nevěnujete profesionálně, zřejmě nenaleznete dostatek času, abyste byli schopni úspěšně a v co možná nejkratším časovém úseku dokončit Váš obchodní případ dostatečně efektivně a k Vaší plné spokojenosti. Jednoduše nemáte čas. A kde ho v dnešní uspěchané době vzít, když musíte za jeden den udělat tolik věcí? Přitom obchod s realitami není nijak zvláště složitý, ale vyžaduje velký díl z Vašeho cenného přídělu času. Proč tedy nevyužít někoho, kdo má pro tuto práci cíleně čas vyčleněn a může to udělat za Vás?

 

enlightened

2. Prezentace nabízené nemovitosti

Nabízíme široké možnosti reklamy a inzerce Vaší nemovitosti. Základní inzercí a naší povinností je zadání nemovitosti do našeho informačního internetového portálu společnosti ALOHA Team (www.aloha-team.cz), kde se Vaše nabídka okamžitě „spáruje“ se všemi odpovídajícími poptávkami. Dalšími nástroji inzerce jsou celorepublikové nebo regionální realitní servery (např. www.sreality.cz), tištěná inzerce, vývěsky, reklamní plachty na nemovitosti.a celá řada dalších propagačních realitních forem prezentace Vaší nemovitosti.

 

enlightened

3. Zajištění kvalifikace kupujícího

Znamená.  jednání pouze s vážnými a bonitními zájemci a nikoliv s tzv. realitními turisty.

 

enlightened

4. Právní a finanční servis

Je přípravou předkupní a kupní smlouvy, nájemní a podnájemní smlouvy, financování, hypoteční úvěry, apod. – vše dle dohody s Vámi a samozřejmě pouze s Vaším svolením.

 

enlightened

5. Doplňkový servis

Znamená zajištění odhadů nemovitostí, zpracování a podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí, poprodejní servis (např. přepisy energií, daň z převodu nemovitosti), apod.

 

enlightened

6. Náklady (nebo náklady dle domluvy) realitního obchodního případu

Všechny náklady jsou hrazeny z naší sjednané odměny, tzn. neodvedení dobré práce pro nás znamená jediné - nezasloužení si sjednané odměny. Pracovali jsme  pro Vás tedy zdarma a náklady spojené s Vašim realitním obchodním případem  nese naše společnost ALOHA Team v plném rozsahu.

 

enlightened

7. Nabídka nadstandardní placené služby i pro poptávající (kupující) klienty

Znamená aktivní vyhledávání nemovitostí dle Vámi zadaných kritérií. Vzhledem k tomu, že služba zahrnuje např. i prohlídky nemovitostí za klienta, je tato služba vhodná zejména pro nadměrně zaměstnané soukromé či firemní klienty.

 

enlightened

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám věnujeme náš čas a můžete si s námi domluvit nezávaznou schůzku, kde Vám můžeme nabídku vysvětlit podrobněji, popř. zodpovědět všechny Vaše dotazy. Poté se můžete rozhodnout,  zda je tato nabízená služba vhodná právě pro Vás a je-li pro Vás zajímavé ji využít.

 

 

Věřím, že Vám naše společnost bude nejenom platným poradcem a průvodcem světem realit, ale především spolehlivým pomocníkem při řešení Vašeho realitního případu.

 

 

S úctou a přáním pohodové spolupráce s námi,

Ředitel společnosti

enlightened

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?