Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

enlightened

Nacházíte se v sekci, kde naleznete všechny naše významné smluvní externí partnery:

 

enlightened

Realitní společnost sREAL je partnerská rakouská společnost, která byla založena v roce 1979 jako realitní makléřská společnosti Erste Bank, Sparkasse, Stavební společnosti a Záložny spořitelny.  Představuje tudíž velký objem a integritu celé skupiny spořitelen. S více než 30 let zkušeností na rakouském trhu nemovitostí a s přibližně 4000 zprostředkovanými  nemovitostmi ročně je sREAL v Rakousku největší soukromá realitní společnost. Nabízí k prodeji 75% všech nemovitostí a svým zákazníkům širokou škálu prodeje a nájmů nemovitostí. Společnost sREAL uzavírá denně více než 15 úspěšných mediací a ve věcech týkajících se majetku stojí vždy za svými klienty. Společnost sREAL, která má v Rakousku síť více než 80 poboček najdete i na Facebooku. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

EM SERVEU je partnerská španělská společnost, která se zabývá prodejem nemovitostí a krátkodobým pronájmem nemovitostí na dovolenou kdykoliv během roku v destinaci Costa Blanca. Jedná se především o vily pro náročné, vily, usedlosti, rodinné domy i byty. Společnost rovněž nabízí v rámci své realitní činnosti na přání klienta stavební práce či úpravy, hlídání nemovitostí, úklid a údržbu a to jak nemovitostí, tak i zahrad a bazénů. Pro své klienty (kupující i prodávající) zajišťuje kompletní realitní servis od prvotních kontaktů, návštěv nemovitostí, poradenství, kontroly stavu majetku na katastru nemovitostí, uzavření kupní smlouvy, řešení daňových přiznání, zápisu nového vlastníka do katastru nemovitostí až po předání vlastních dokumentů a nemovitosti. Pro prodej či koupi nemovitostí v lokalitě Costa Blanca vám tato španělská společnost poskytne profesionální služby na nejvyšší úrovni, které jsou vždy nejlepší referencí. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

ASARA Real Estate Turkey je partnerská turecká společnost, která se specializuje na prodej nemovitostí v Turecku a poskytuje kompletní servis jak při koupi nemovitostí podél jižního pobřeží Turecka, tak nabízí rovněž krátkodobý pronájem nemovitostí na dovolenou kdykoliv během roku v oblastech Alanya, Antalya, Belek a Side.  Nemovitosti, které společnost ASARA Real Estate Turkey nabízí, jsou volbou klientů z celé Evropy. Společnost je připravena nabídnout své služby v plném rozsahu a splnit tak klientům jejich požadavky a představy o jejich druhém domově na pobřeží Středozemního moře v Turecku.  Pokud mají klienti vlastní představu o tom, co chtějí, jak má jejich nový domov vypadat, společnost jim vyhledá nemovitosti snů podle jejich přání, specifikací a očekávání. Snahou společnosti je spokojenost klientů a proto jim dále nabízí doplňkové služby jako transfer klientů „z“ a „na“ letiště, správu majetku, bezpečnostní služby – kontroly nemovitostí, malování, uklízení, interiérový design, rekonstrukce, zařizování nábytkem a údržbu zahrad i bazénů. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

VITUS  d.o.o. je partnerská chorvatská společnost specializující se na oblast nemovitostí, ve které má letité zkušenosti a znalosti s jejich prodejem. Společnost má na ostrově Krk největší nabídku nemovitostí a díky tomu může pro každého potenciálního zákazníka najít vhodnou požadovanou nemovitost. Tým společnosti disponuje znalostí cizích jazyků, díky které je možno pokrýt všechny světové trhy. Kupujícím i prodávajícím nabízí kvalitní a komplexní služby a její podnikání je založeno na přesnosti a spolehlivosti, což ji dlouhodobě řadí na přední místa chorvatského realitního  trhu. Pro své klienty (kupující i prodávající) zajišťuje kompletní realitní servis od prvotních kontaktů, návštěv nemovitostí, poradenství, kontroly stavu majetku na katastru nemovitostí, až po uzavření kupní smlouvy. Rovněž řešení daňových přiznání, zápisu nového vlastníka do katastru nemovitostí a předání vlastnictví dokumentů. Pro prodej či koupi nemovitosti na ostrově Krk vám společnost  poskytne vysoce kvalitní služby, které jsou vždy nejlepším doporučením. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

Společnost CRG building operations se specializuje na výstavbu rodinných domů, rekonstrukci rodinných domů a bytů, rekonstrukci koupelen a bytových jader. Touto činností se zabýváme již od roku 2007 a za tuto dobu má řadu spokojených zákazníků a to díky individuálnímu přístupu, profesionálním pracovníkům a dodržování technologických postupů. Vedeni firmy vnímá a podporuje potřebu neustále se zvyšujících požadavků zákazníků na zajišťování dodávek v perfektní kvalitě, přesném množství, dohodnutém terminu a za konkurenceschopnou cenu. Neustálým zlepšováním řízeni procesů, zvyšováním spolehlivosti a výkonnosti, výrobních kapacit i pozitivních motivaci všech zaměstnanců jsou schopni aktivně využit rostoucího potenciálu trhu a vytvářet tak silné, oboustranně výhodné partnerské vztahy se současnými i budoucími zákazníky. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

Partner společnosti ALOHA Team v oblasti financování nemovitostí, poskytující klientům maximální podporu a pomoc  při  zajišťování hypotečních úvěrů a  při řešení otázek financování jejich obchodů s nemovitostmi. V případě zájmu o bezplatnou konzultaci otázek financování Vaší nemovitosti nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra" a my Vám zajistíme osobní přístup u vybraných kanceláří našeho partnera.

 

enlightened

Freedomek je důmyslně koncipované bydlení, jehož přednostmi jsou promyšlená organizace prostoru, kvalita provedení i ekologické parametry. Skýtá veškeré pohodlí a komfort podle Vašich představ a požadavků. Je levnější než klasický byt a je řešen tak, že můžete být zcela nezávislí na inženýrských sítích. S Freedomkem budete svobodní - stačí pouze vhodný pozemek a rozhodnutí žít jinak, než většina populace. V případě zájmu o podrobnou prezentaci nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

LOMAX je největší český výrobce garážových vrat s tradicí 20 let. Díky vlastní výrobě, perfektní kvalitě materiálů a špičkovému zpracování poskytuje na všechna sekční vrata záruku 10 let. Dalšími produkty, které Lomax vyrábí a montuje po celé ČR jsou předokenní rolety a od roku 2009 také ploty a brány. Filozofií firmy Lomax je nabízet vysoce kvalitní produkty a služby vyladěné "na míru", dle osobních požadavků zákazníka za příznivé ceny. Přednosti firmy Lomax jsou:  přizpůsobení se potřebám zákazníků, kvalitní produkt, dobré ceny, tuzemská výroba, profesionální personál a rychlý servis. Přesvědčte se sami ! V případě zájmu o podrobnou prezentaci nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

Krédem společnosti je preciznost a spolehlivost služeb, které jejím klientům mohou usnadnit každodenní práci. Společnost LEGRO CONSULT s.r.o. byla založena v roce 2005 jako poradenská firma s důrazem na projektový management a související oblasti. Kromě kompletního poradenství v čerpání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU (dotační audit, zpracování záměru, sepsání žádosti, následná administrace projektu atd.) se společnost zabývá dalšími oblastmi, které jsou blíže rozpracované v odkazu Produkty. Firma je součástí sdružení PETALON GROUP, jehož rolí je koordinace vlastních členů v oblasti podpory, rozvoje a profesionalizace podnikatelského prostředí a naplňování širokých potřeb podnikatelských subjektů. Společnost spojuje zdravý rozum, mnohaleté zkušenosti v různých oborech podnikání, přesnost řešení business problémů a schopnost a vůle dojít k vytyčenému cíli.  Na tuto cestu chce s sebou vzít i své zákazníky. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

Ingersoll je již velice dobře známou značkou vyrábějící mechanické hodinky s historií od roku 1892. I přes relativně krátkou dobu na českém a slovenském trhu si již získala prestižní postavení mezi fandy mechanických hodinek. Mezi mílovníky této značky v historii patřili např. Mark Twain, James Dean, Mahatma Gandi, Theodor Roosevelt, Thomas Alva Edison nebo slavný pilot Sir Alan Cobham. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

GUARENTY GROUP je silnou a stabilní společností, která se na trhu pohybuje již od roku 2000. Spolupracuje s více než 1000 specialisty v oboru realit a finančních služeb, má obchodní zastoupení na celém území České republiky ve více než 400 partnerských kancelářích. Je výhradním pojišťovacím agentem pro společnost AIM Insurance registrovaným u ČNB pod registračním číslem 137171VPA. Pracovníci GUARENTY GROUP jsou profesionálové jak v oblasti realit, tak v pojištění. Mají praktické zkušenosti se správou nájemních nemovitostí v České republice i střední Evropě. Umí poradit ohledně neplatících nájemců včetně zprostředkování právních služeb při řešení vystěhování nájemce. Pojištění nájemného je produkt, který je úspěšný na trhu ve Spojeném království (UK) přes 20 let, dále se nachází např. v Austrálii a ve Spojených státech amerických. Minulý rok díky tomuto produktu byly učiněny pronajímatelům jen v UK platby v řádu miliónů liber. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

Společnost INSIA BM je členem INSIA, největší makléřské sítě s více něž 15ti letou tradicí v České republice, na Slovensku a v Rakousku. Svým klientům zajišťuje celou šíři pojištění od životního pojištění přes pojištění aut, majetku občanů, podnikatelů až po složitá průmyslová rizika. Poskytuje odborný servis a poradenství ve všech oblastech pojištění. Klientům zpracuje analýzu jejich stávajících pojistných smluv a doporučí možné úspory a případná zlepšení. O smlouvy klientů se stará po celou dobu jejich platnosti. Vždy zastupujeme zájmy klientů a nároky vyplývající z pojistných smluv. INSIA je největší sítí pojišťovacích makléřů ve střední Evropě. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

 Společnost VAŠSTAV, s.r.o. je ryze českou firmou působící na trhu od roku 1992. V současné době zaměstnává cca 120 zaměstnanců a roční obrat se pohybuje od 120 do 150 mil. Kč. Zabývá se především těmito činnostmi jako je provádění staveb včetně jejich změn a udržovacích pracích na nich, v oblasti pozemního stavitelství se zabývá převážně výstavbou rodinných domů, bytů, rekonstrukcí objektů, škol, úřadů, nemocnic apod., zajišťuje projektovou činnost, provádí organizační poradenství ve stavebnictví, pronajímá bytové a nebytové prostory v Brně, provozuje hotelovou a hostinskou činnost na Pálavě. V oblasti bytové výstavby se společnost zabývá bytovou výstavbou a to od zpracování investičního záměru přes realizaci, podpisu smluv s budoucími majiteli až po převod bytů do vlastnictví. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na  info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

Značku MAMUT-THERM najdete na trhu zateplovacích systémů od roku 2003. Hlavní zaměření je prodej zateplovacích ETICS systémů a na provádění revitalizací a zateplování staveb, spojených kromě aplikace ETICS zateplovacích systémů i na související práce, jako je zateplení a opravy střech, zajištění výměny oken, balkónů apod. ETICS systémy a související výrobky jsou dodávány pod vlastní značnou a jsou certifikovány podle českých norem a od roku 2007 i podle evropských norem dle ETAG 004. Společnost pracuje podle norem ISO 9001 a 14001, OHSAS 18001 a je členem Cechu pro zateplování budov s přiznáním kvality A pro vlastní zateplovací systémy. Nabízí financování staveb z dostupných dotačních programů či sjednání úvěrů z bankovních institucí. V rámci poradenství provádí návrhy skladeb zateplovacích systémů a dodává vzorky struktur omítek i barevných řešení fasádních povrchů dle vlastních barevných škál, ale i dle předloh zákazníka. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

Společnost Domky CZ v.o.s. se zabývá výstavbou rodinných domů na území celé České republiky a pomohla vybudovat své domovy již několika stovkám spokojených zákazníků. Již od roku 2003 se specializujeme pouze na oblast výstavby rodinných domů a jako jedni z prvních jsme přivedli na náš trh v Evropě hojně využívanou a prověřenou technologii výstavby rodinných domů z betonových skořepinových tvárnic. V této technologii výstavby, která kombinuje výhody zděných staveb (pevnost) a dřevostaveb (nízká energetická náročnost), jsme se stali specialisty a lídry na našem trhu. Našim zákazníkům nabízíme i další nejvíce používané technologie výstavby rodinných domů, a to z cihelného a pórobetonového zdiva a montované rodinné domy pro rychlou výstavbu i v zimním období. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

Firma oekoplan Czech Republic s.r.o. vznikla roku 1997. Jedná se o dceřinnou společnost rakouské firmy oekoplan Energiedienstleistungen GmbH Wien. Společnost oekoplan Czech Republic s.r.o. nabízí v České republice svůj vlastní produkt EnergieCheckŸ, komplex činností vedoucí k úspoře energie a nákladů na ni vynaložených, a rovněž je majitelem ochranné známky EnergieCheckŸ ve více než dvou desítkách evropských zemí. V celé Evropě bylo dosud zrealizováno více než 100 projektů EnergieCheckŸ. Firma oekoplan Energiedienstleistungen GmbH zrealizovala největší zakázku, jaká kdy byla v oblasti Energy Performance Contractingu (EPC) v Rakousku zadána – EnergieCheckŸ pro 22 státních škol ve Vídni. Mottem společnosti oekoplan Czech Republic s.r.o. je: „ekonomicky, ekologicky, pokrokově“. Se zkušenostmi, které  společnost oekoplan Czech Republic s.r.o. získala v oblasti realizací energetických úspor v České republice i v Evropě, může nyní získat výhodu rovněž pro Vaše organizace. Společnoat oekoplan Czech Republic s.r.o. zajišťuje úspory energie (produkt EnergieCheck), energy performance contracting (zafinancuje investice vedoucí k snížení spotřeb energií z realizovaných úspor), energetické audity a průkazy energetické náročnosti budov.. Společnost oekoplan Czech Republic s.r.o. se zasazuje o zlepšení životního prostředí, využívá obnovitelné zdroje energie: energie větru, energie vody, energie slunce, biomasu, bioplyn a tepelná čerpadla. Máte projekt větrné elektrárny a nemáte finance na jeho realizaci? V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho „callcentra“.

 

enlightened

Rekreační středisko Zubří se nachází v samotném srdci Vysočiny, 3 km severovýchodně od Nového Města na Moravě, v nadmořské výšce 670 m.n.m. Leží v údolí za obcí Zubří, obklopeno smrkovými lesy a loukami. Součástí areálu je lanový park, přírodní jezírko se skluzavkou, tenisový kurt s umělým povrchem a velký skákací hrad pro děti. V zimním období je toto místo rájem pro běžkaře a přímo střediskem vedou pravidelně upravované běžkařské okruhy pro milovníky klasické bílé stopy. Středisko je ideální pro rodinné a spo­lečenské setkání, svatební oslavy, firemní akce, školy v přírodě, sportovní soustředění, vánoční a silvestrovské pobyty a rodinné dovolené. Součástí střediska je restaurace s domácí kuchyní, která splňuje vysoké nároky pro pořádání rekondičních pobytů různých stacionářů a organizací pro lidi s handicapem nebo postižením. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo na některém z telefonních čísel našeho "callcentra".

 

enlightened

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?