Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

enlightened

 

ALOHA Team – Travel je od 1.1.2014 nově zřízená sekce společnosti o.z. ALOHA Team, s cílem zajišťovat pro své klienty a obchodní partnery zprostředkování pronájmů tuzemských i zahraničních  nemovitostí pro krátkodobé rekreační a pobytové účely.

 

enlightened

 

ALOHA Team – Finance je od 1.1.2014 nově zřízená sekce společnosti o.z. ALOHA Team, s cílem zajišťovat pro své klienty a obchodní partnery zprostředkování finanční pomoci od hypotečních úvěrů, peněžních  půjček a operací až po osobní finanční poradenství.

 

enlightened

 

ALOHA Team – Develop je od 1.1.2014 nově zřízená sekce společnosti o.z. ALOHA Team, s cílem zajišťovat pro své klienty a obchodní partnery zprostředkování stavebních činností od drobných stavebních úprav až po  developerské projekty.

 

enlightened

 

ALOHA Team – Service je od 1.1.2015 nově zřízená sekce společnosti o.z. ALOHA Team, s cílem zajišťovat pro své klienty a obchodní partnery správu a údržbu nemovitostí od zajištění jejich obsazení nájemníky, stěhování, vedení stanovených evidencí, účetnictví, revizí, pravidelných údržeb, rekonstrukcí až po stavební úpravy.

 

enlightened

 

ALOHA Team – Invest je od 1.1.2015 nově zřízená sekce společnosti o.z. ALOHA Team, s cílem vyhledávat pro stávající klienty a obchodní partnery nové vhodné investiční příležitosti a nově příchozím klientům a obchodním  partnerům nabízet vhodné stávající investiční příležitosti.

 

enlightened

 

 

ALOHA Team - přeje svým klientům i obchodním partnerům klidnější rok 2021 a těší se na další vzájemnou spolupráci.

 

enlightened

 

 

ALOHA Team - přeje svým klientům i obchodním partnerům pro rok 2022 především zdraví, štěstí a pohodu a těší se na další vzájemnou spolupráci.

 

enlightened

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?